SOFFA, skinn, modell "Klippan", IKEA.

3679903. SOFFA, skinn, modell "Klippan", IKEA.

Höjd ca: 64 cm.
Sitthöjd ca: 40 cm.
Längd ca: 179 cm.

Ytslitage, slitagemärken, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 64 cm.
Sitthöjd ca: 40 cm.
Längd ca: 179 cm.

Antal besök: 1 062