OTTO JANSSON. Tall vid havet. Olja på duk, signerad.

367948. OTTO JANSSON. Tall vid havet. Olja på duk, signerad.

42 x 63 cm.

Smärre dukskada, krackelyrer.

Otto Jansson (1879–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 63 cm.

Smärre dukskada, krackelyrer.

Otto Jansson (1879–1949)

Antal besök: 1 468