VAS, keramik, jugend, signerad och daterad 1918.

367942. VAS, keramik, jugend, signerad och daterad 1918.

Höjd ca 16 cm.

Nagg, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Nagg, krackelyr.

Antal besök: 728