RING, 14K vitguld med 8 diamanter, totalt ca 1 carat samt en smaragd.

367917. RING, 14K vitguld med 8 diamanter, totalt ca 1 carat samt en smaragd.

Ring besatt med 8 diamanter och smaragd
Ringstorlek 18/56
10 diamanter, toalt ca 1 carat, centrala diamanter, ca 0,40 carat per sten
Baguettslipad smaragd
Vikt 10 gram
Stämplad AH 585.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek 18/56
Baguettslipad smaragd
Vikt 10 gram
Stämplad AH 585.

Bruksskick.

Antal besök: 1 153