ANDERS ZORN. Parti konst (4). Litografier. Signerade Anders Zorn i trycket.

36783. ANDERS ZORN. Parti konst (4). Litografier. Signerade Anders Zorn i trycket.

Bengtssons lito. Stockholm
30 x 19 cm, 19x 30 cm.

Gulnande.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengtssons lito. Stockholm
30 x 19 cm, 19x 30 cm.

Gulnande.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 3 498