VÄGGUR, 1800-tal.

VÄGGUR, 1800-tal.
3678318. VÄGGUR, 1800-tal.

Höjd ca 83 cm. Nyckel och pendel finns.

Bruksslitage. Dekorelement med lagningar. Fungerar vid test. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
3678318. VÄGGUR, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 304