SPEGEL, förgylld, rokokostil, 1900-tal.

367796. SPEGEL, förgylld, rokokostil, 1900-tal.

Förgylld med bladguld av Åke Österlunds förgylleri.
Höjd 110 cm, bredd 54 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110 cm, bredd 54 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 826