ÖLKRUS 3 st samt STARKVINSGLAS 4 st, "Hertig Karls glas", Lindshammar, 1900-tal.

367738. ÖLKRUS 3 st samt STARKVINSGLAS 4 st, "Hertig Karls glas", Lindshammar, 1900-tal.

Höjd ca 10 - 12,5 cm.

Bruksslitage, spricka vid grepp på ett krus.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 - 12,5 cm.

Antal besök: 1 114