PARTI GLAS, 17 st, champagne, Kosta Boda, samt vinglas Munskänkarna.

36767. PARTI GLAS, 17 st, champagne, Kosta Boda, samt vinglas Munskänkarna.

9 champagneglas, Kosta Boda, Höjd 24 cm.
8 vinprovarglas med Munskänkarnas emblem, höjd.

Bruksslitage, ett champagneglas med nagg på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 886