SNAPSGLAS, 2 st. Odelberg Junior, Kosta.

367616. SNAPSGLAS, 2 st. Odelberg Junior, Kosta.

Höjd 11.5 cm.

OBS. Ändrad titel.

Bruksslitage. Ett glas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11.5 cm.

OBS. Ändrad titel.

Antal besök: 1 278