LAMPA, BORDSLAMPA, 19/2000-tal.

36756. LAMPA, BORDSLAMPA, 19/2000-tal.

Blomlampa design Helena Christensen, bordslampa enligt uppgift Olle Andersson, längd ca 200 cm, höjd 49 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 5 500