KAFFESERVIS, 39 delar, Wawel, Recznie Malowane, Poland 1900-tal.

367560. KAFFESERVIS, 39 delar, Wawel, Recznie Malowane, Poland 1900-tal.

Servis Bestående av:
12 kaffekoppar med fat,
12 Assietter,
1 Kaffekanna med lock,
1 Sockerskål med lock,
1 Mjölkkanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servis Bestående av:
12 kaffekoppar med fat,
12 Assietter,
1 Kaffekanna med lock,
1 Sockerskål med lock,
1 Mjölkkanna.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 866