36755. CARL MALMSTEN. Pinnstolar (6). 1950-tal.

Blå pinnstolarna Höjd 82 cm
Vita pinnstolar 81 respektive 82 cm. 2 st märkta Nesto, Nässjö.

Normal bruksslitage.

Blå pinnstolarna Höjd 82 cm

Normal bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Garpenhus Auktioner
Föremålsnr
36755

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Momsnr
SE556789180801
Org.nr
556789-1808
Telefon
040 - 12 84 80
Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 7 899