SEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, ek med blyinfattat glas, 1900-tal.

367510. SEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, ek med blyinfattat glas, 1900-tal.

Barockstil, längd 104, bredd 47, höjd 202 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 734