SPEGEL och BYRÅ, björk, 1920-tal.

367492. SPEGEL och BYRÅ, björk, 1920-tal.

Rak form. 5 lådor med beslag i mässing.
Byrå, längd 105 cm. Bredd 47.5 cm.

Spegel, höjd 101.5 cm.

Bruksslitage. Byråns nedersta låda går ej att öppna, möjligen låst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd 101.5 cm.

Antal besök: 1 060