ÅKE WINNBERG. Landskap med hus, olja på pannå, signerad.

367489. ÅKE WINNBERG. Landskap med hus, olja på pannå, signerad.

32 x 39 cm.

något färgbortfall.

Åke Winnberg (1912–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 39 cm.

något färgbortfall.

Åke Winnberg (1912–1974)

Antal besök: 793