SKÅL, porslin, Kina, Swatow.

SKÅL, porslin, Kina, Swatow.
367399. SKÅL, porslin, Kina, Swatow.

Dekor av växter i underglasyrblått. Diam 15 cm.

Krackeleringar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar, nagg.

Antal besök: 1 595