BORD, med låda i sargen, sengustavianskt, omkrring 1800.

36739. BORD, med låda i sargen, sengustavianskt, omkrring 1800.

Längd 166, bredd 71, höjd 78 cm.

Slitage, fläckar, märken, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151