FIGURINER, 21 st, Kina, 1900-tal.

36735. FIGURINER, 21 st, Kina, 1900-tal.

21 blandade figuriner med Kinesiskt/orientaliskt tema. Största figurinens höjd 24 cm.

Smärre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg kan förekomma.

Antal besök: 904