KRISTALLKRONA, "Briliant", Lamp Gustaf, 1900/2000-tal, höjd exklusive kedja ca. 38 cm.

367286. KRISTALLKRONA, "Briliant", Lamp Gustaf, 1900/2000-tal, höjd exklusive kedja ca. 38 cm.

Nypris 4935 kronor. 3 ljuspunkter, förgylld metallstomme, behängd med prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 478