367274. PÄLS, mink. André Sauzaie, Paris, 1900-tal.
Etikettmärkt Sauzaie "B", Paris, Exécuté Sur Autorisation Spéciale.
Rygglängd 112 cm.
Uppskattad storlek 34/36.
Bruksslitage. Foder med skador och lösa sömmar vid fäste framtill, i nederkant samt i fickor. I behov av genomgång.