Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
PER OLOF NETTERBLAD. Modell, bakifrån. Akvarell, signerad.
36726. PER OLOF NETTERBLAD. Modell, bakifrån. Akvarell, signerad.
61x43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61x43 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 429