SKULPTUR, glas, Monica Backström, Kosta Boda, limiterad samt signerad.

367228. SKULPTUR, glas, Monica Backström, Kosta Boda, limiterad samt signerad.

Skulptur med innesluten dekor innanför klarglas, ytan delvis rullad i glaspulver med silver och blå färg
Signerad:7291004 Kosta Boda Monica Backström Lim ex 300
Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 916