THOMAS HAFSTRÖM. Olja på duk.

THOMAS HAFSTRÖM. Olja på duk.
367170. THOMAS HAFSTRÖM. Olja på duk.

Komposition med personer. Signerad och daterad -77. 115x88 cm.

Mindre ytrepor.

Thomas Hafström (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytrepor.

Thomas Hafström (Född 1954)

Antal besök: 1 794