FIOL, märkt HOPF, 1900-tal.

FIOL, märkt HOPF, 1900-tal.
367136. FIOL, märkt HOPF, 1900-tal.

Fiolens längd ca 59 cm. Väska samt två stråkar medföljer.

Slitage och repor, väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 641