KLARINETT, Eric Petterson, Stockholm.

367133. KLARINETT, Eric Petterson, Stockholm.

Väskans längd ca 38 cm.

Slitage, repor, väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskans längd ca 38 cm.

Antal besök: 3 923