STINSLYKTOR, 2 st, 18/1900-tal.

367115. STINSLYKTOR, 2 st, 18/1900-tal.

Plåt. Höjd 26 resp 35 cm.

Slitage och skador. delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt. Höjd 26 resp 35 cm.

Antal besök: 1 160