SOFFBORD, trä, 1950/60-tal.

SOFFBORD, trä, 1950/60-tal.
367110. SOFFBORD, trä, 1950/60-tal.

Med underliggande tidningsställ.
Längd 90 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 58 cm.

Bruksslitage, fläckar, fuktskador på skiva, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 58 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 904