EPÅLETTER för officerare vid kustartilleriet, 2 st, 1800-tal.

367101. EPÅLETTER för officerare vid kustartilleriet, 2 st, 1800-tal.

Epåletter för officerare vid kustartilleriet

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 718