MARTINIGLAS, 11 st, nysilver, GAB, 1900-tal.

367062. MARTINIGLAS, 11 st, nysilver, GAB, 1900-tal.

Höjd 11 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Bucklor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Bucklor finnes.

Antal besök: 2 355