PELARBORD, trä, 1900-tal.

PELARBORD, trä, 1900-tal.
367060. PELARBORD, trä, 1900-tal.

Cirkulär bordsskiva. På fyrdelad fot. Höj- och sänkbar. Med iläggsskiva (94,5 x 49,5 cm).
Diameter 94,5 cm.
Höjd i nedsänkt läge 65 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 94,5 cm.
Höjd i nedsänkt läge 65 cm.

Bruksslitage, märken.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 8 353