PARTI VINTAGE. Bland annat Marco Polo,1900-tal.

367040. PARTI VINTAGE. Bland annat Marco Polo,1900-tal.

Sjalar scarves,paljett applikationer, väskor m.mm.
Bland annat Walter Steiger, Sacha of London, Marco Polo m.m.

Bruksslitage. Smärre skador. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 978