SYBORD, med dekor av lyra, 1900-tal.

36704. SYBORD, med dekor av lyra, 1900-tal.

Björk. Längd 56,5, bredd 42 cm, höjd 70 cm.
Nyckel finns.

Slitage, Bit av svart dekorlist vid fot saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 5 576