Mynt, koppar/järn, 1800/1900-talet.

367032. Mynt, koppar/järn, 1800/1900-talet.

22 stycken 1 öre från 1882-1922.
64 stycken 2 öre från 1863-1923.
45 stycken 5 öre från 1875-1933.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Antal besök: 954