BAJONETT, Japan, typ 30.

366905. BAJONETT, Japan, typ 30.

Klingans längd ca 39,5 cm. Total längd inkl. skida 52 cm.

Slitage, bucklor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor och märken.

Antal besök: 1 733