MATRUMSMÖBEL, mahogny, "Axet", 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

366836. MATRUMSMÖBEL, mahogny, "Axet", 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bord, höjd 74 cm , diameter 110 cm
En iläggsskiva, 55 cm, medföljer
4 stolar, rygghöjd 98 cm
Serveringsskåp.

Bruksslitage
Fanérskada på skåpets ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar, rygghöjd 98 cm
Serveringsskåp.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 485