ARMBANDSUR, 4 st, Seiko, Certina och Bulova, 1900-tal.

36677. ARMBANDSUR, 4 st, Seiko, Certina och Bulova, 1900-tal.

Damur, Seiko Quartz.
Herrur, Certina DS, Automatic.
Herrur, Seiko, Quartz.
Damur, Bulova, Accutron.

Bulova utan armband. Slitage, repor på urtavlor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damur, Seiko Quartz.
Herrur, Seiko, Quartz.
Damur, Bulova, Accutron.

Antal besök: 1 947