KORGSTOL, Påfågelstol ,1900-tal.

366764. KORGSTOL, Påfågelstol ,1900-tal.

Flätad rotting, med stoppad dyna, höjd 133 cm, bredd 101 cm.

Åldersslitage, dyna med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 15 676