Trädisk, 1700-tal.
Urna, sten, 1800-tal, höjd ca 7,5 cm.
Coaster, vitmetall, omkring 1900, märkt WMF.M, höjd ca 11 cm.
Fickurställ, metall.
Viktsats, 5 delar, mässing.
Stenföremål.
Slitage, urna med lagning.
Trädisk, 1700-tal.
Fickurställ, metall.
Viktsats, 5 delar, mässing.
Stenföremål.
Slitage, urna med lagning.