VILSTOL, kromad metall och beige skinn, Ikea, 1900-talets andra hälft.

366719. VILSTOL, kromad metall och beige skinn, Ikea, 1900-talets andra hälft.

Huvudhöjd 95 cm
Längd 170 cm.

Bruksslitage
Repor och mindre fläckar
Skinnet blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Huvudhöjd 95 cm
Längd 170 cm.

Bruksslitage
Repor och mindre fläckar
Skinnet blekt.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 452