SCARF, siden, Picasso av SunKyungSa, Hermès, Frankrike.

366676. SCARF, siden, Picasso av SunKyungSa, Hermès, Frankrike.

Scarf i 100% siden
88 x 90 cm
Motiv "Picasso" av SunKyungSa
Ej signerad i tryck.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Scarf i 100% siden
88 x 90 cm
Motiv "Picasso" av SunKyungSa
Ej signerad i tryck.

Bruksskick.

Antal besök: 5 518