KONSOLLBORD, 1900-tal.

KONSOLLBORD, 1900-tal.
366641. KONSOLLBORD, 1900-tal.

Stenskiva, längd ca. 59, bredd 25, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 087