AKUSTISK GITARR, SGS-C900CEBK, Cataluna.

366633. AKUSTISK GITARR, SGS-C900CEBK, Cataluna.

Serienummer 407600955.

Bruksslitage.
Stötskador och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 407600955.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 604