EDWARD PIERZYNSKI. Olja på duk, hästekipage i snölandskap, signerad.
366559. EDWARD PIERZYNSKI. Olja på duk, hästekipage i snölandskap, signerad.
60 x 90 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 90 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 206