OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "The morning toilet", 1800-tal, kopia efter Jean-Baptiste-Siméon Chardin original i Nationalmuseums samlingar.

366558. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "The morning toilet", 1800-tal, kopia efter Jean-Baptiste-Siméon Chardin original i Nationalmuseums samlingar.

Stämplad Kopia efter original i nationalmuseum
48,5 x 39,5 cm.

Vågig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

48,5 x 39,5 cm.

Vågig duk.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 369