OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "The morning toilet", 1800-tal, kopia efter Jean-Baptiste-Siméon Chardin original i Nationalmuseums samlingar.
366558. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "The morning toilet", 1800-tal, kopia efter Jean-Baptiste-Siméon Chardin original i Nationalmuseums samlingar.
Stämplad Kopia efter original i nationalmuseum
48,5 x 39,5 cm.
48,5 x 39,5 cm.