LJUSKRONA, louis xvi stil, 1900-tal.

366554. LJUSKRONA, louis xvi stil, 1900-tal.

3 ljuspunkter.
Diameter 37, höjd 55 cm.

Smärre slitage samt saknar några prismor på nederdelen. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljuspunkter.
Diameter 37, höjd 55 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 741