BARSTOLAR, 8 st, trä/skinn samt metall, 1900-talets senare hälft.

366509. BARSTOLAR, 8 st, trä/skinn samt metall, 1900-talets senare hälft.

Trästolar med fasta stoppade sitsar klädda i vinrött skinn. På metallben med fotställ klädda i svart plast.
Sitthöjd 62 cm.

Bruksslitage, bristningar, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 62 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 741