THEODORE GERARD. TILLSKRIVEN. Olja på duk, signerad.

366506. THEODORE GERARD. TILLSKRIVEN. Olja på duk, signerad.

Rumsinteriör med samspråkande kvinna och man, ca. 39x29 cm.

Duk med slitage, lagningar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 569