PAULA STÖVER. Stilleben av olika blommor med lövverk.

366495. PAULA STÖVER. Stilleben av olika blommor med lövverk.

Paula Feil-Stöver (1916 Bremen -?); olja på duk, daterad 1980-tal, signerad nedre högra. Mått ca. Ram 84,5 x 75,5 x 4,5 cm, målning 70 x 60 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 5 103