GOLVAMPA, 1940-tal.

GOLVAMPA, 1940-tal.
366474. GOLVAMPA, 1940-tal.

3 ljuspunkter. Maxhöjd ca 170 cm.

Slitage, fläckar, märken. Skärmar med smärre fläckar och skador. Fötter något sneda.

Gör en kostnadsfri värdering!
366474. GOLVAMPA, 1940-tal.

Antal besök: 904